У Мелітополі бійці ВВ вилучили 9-мм пістолет «BLOW» - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


Це сталося під час несення служби з охорони громадського порядку воїнами мелітопольського батальйону внутрішніх військ МВС України, що входить до складу запорізького спеціального моторизованого з’єднання міліції.

Близько 17.25 увагу прапорщика Олександра Горіна, солдата МиколиОріховського та кінолога прапорщика Олександра Левченка зі службовимсобакою Алтаєм привернули двоє молодиків, які жваво розмовляли посередвулиці, однак, помітивши людей у формі, різко змовкли. Наступної митіодин із незнайомців скочив до дерева, що росло поряд дороги, і щось білянього поклав. Військові правоохоронці поспішили до підозрілих громадян.

Під час перевірки документів і поверхового огляду речей товариші велисебе впевнено і зухвало, однак коли начальник військового нарядупопрямував до дерева, друзі ніби мову втратили. І не дарма, адже наземлі прапорщик Горін побачив… кобуру з пістолетом!На місце пригоди військовослужбовці ВВ негайно викликали співробітниківміліції. Затриманих на гарячому молодиків було доставлено доміськвідділу внутрішніх справ. А проведена згодом експертиза встановила,що в кобурі, яку намагалися заховати зловмисники, знаходився 9-ммгазовий пістолет «BLOW», перероблений для стрільби бойовими набоями.

Джерело: ratnik.gov.ua

Источник: “http://stopotkat.net/news/view/6755”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя