Ще раз про перетворення владою українського народу в безправних «циганів»

5-91 Об этом сообщает ipress.in.ua со ссылкой на СМИ.


Я написав у Фейсбуці про вбивство у Львові хлопця-цигана, та про те, що так зване об’єднання громад перетворить місцеві громади на копію «циганського самоврядування», зробить їх такими ж безправними.


Пішли коменти про шкідливість циган.


— Не треба мені нічого розказувати про соціальну роль ромів, чи то циганів. Я її знаю не гірше, якщо не краще будь-кого. В тому числі «з першоджерел»: особисто знайомий з різними ромами — з московськими, українськими…


Читайте також: “Реформа місцевого самоврядування” насправді є тяжким злочином – Аркадій Корнацький


Колись на Київському вокзалі в Москві циганки гуртом «поворожили» мені — обчистили до копійки, а зі мною якраз була студентська стипендія, та декілька лотерей ДОСААФ…Назавжди запам’яталося, як миттєво я був загіпнотизований — погляд циганки був як удар блискавки в очі. Тривало це якусь мить, але цього було досить, щоб кишені стали пустими.


Знаю і про експлуатацію ними соціально-незахищених, і про наркобізнес, і про всі інші їхні антисоціальні прояви.


То що, різати їх після цього? Погроми влаштовувати і фізично знищувати?


Я пам’ятаю ще ті часи,коли цигани були кочовими. Коли я вчився в молодших класах школи, вони двічі-тричі на рік появлялися у нашому селі. Приїздили на кінних фурах, розбивали шатровий табір на полозі біля Бугу, зі сторони Токарівки. Починали заробляти в селі, хто як міг. Чоловіки здебільшого розгортали похідну кузню, ремонтували сільськогосподарський реманент, виготовляли до нього ковані запчастини.


Добре пам’ятаю, що їх робота і вироби високо цінувалися.


Інші чоловіки ходили по жестяних роботах, латали дахи, точили ножі й ножниці. Також возили возами білу глину в малаях, кам’яну сіль великими шматками, хустки, різну дрібну галантерею, в тому числі знамениті циганські голки — все це розкуповувалося селянами нарозхват.


Циганки з дітьми ходили по-під хати й жебракували, ворожили, а коли щось «погано лежало», то й крали.


Пам’ятаю, як мама виносила циганкам куски домашнього хліба — як свіжого, так і сухарів, — а також потрохи проса й сала — більше нічого і в самих не було.


Циганів побоювалися — «щоб циганка не наворожила», щоб нічого не вкрали. Дітей жартома лякали — будь слухняним, бо цигани вкрадуть.


Але ворожнечі не було.


Згодом кочових ціганів не стало — їх перетворили на осідлих.


І хоча знаю, що знову знайдуться придурки, що будуть звинувачувати мене в прихильності до радянської влади (бо я таки прихильник усього того позитивного, що робилося в минулі часи), скажу: вона таки хоч щось робила для цих людей. А потім високі політичні стратеги вирішили перетворити укранський народ на безправну біомасу, позбавити права на владу під прикриттям «місцевого самоврядування»… Ромські громади виявилися вже готовою моделлю такого суспільного устрою. Залишилося довести до такого ж стану й інші верстви суспільства — що наразі влада й робить у спосіб знищення сільрад, соціальної сфери сіл і перетворення їх на резервації «нових ромів»…


Аркадій Корнацький, народний депутат України

Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/shhe-raz-pro-peretvorennya-vladoyu-ukrayinskogo-narodu-v-bezpravnih-tsiganiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя