Чому дієтологи рекомендують їсти насіння соняшника: корисні властивості

Насіння соняшника корисне для здоров’я

Насіння соняшника має багато потрібних для організму елементів. Зокрема, воно чудово допомагає зміцнювати серцево-судинну систему. Об этом сообщает face-n.info со ссылкой на СМИ.

Лише чверть склянки насіння соняшника забезпечує 60% добової потреби у вітаміні Е, який виконує важливу функцію антиоксиданту, передає Сosmo.

Приблизно у чверті склянки насіння міститься понад 25% рекомендованої добової дози магнію, який захищає мозок, серце, і м’язи.

Також воно забезпечує здоровий рівень холестерину та провокує викид серотоніну, який відповідає за гарний настрій. Насіння соняшника містить багато цинку, важливого для здорового кольору шкіри, міцних волосся, нігтів і сильного імунітету.

Селен у насінні зменшує почервоніння та запалення в організмі. А ще цей продукт чудово вгамовує відчуття голоду. Окрім того, психологи рекомендують лузати насіння тим, хто ніяк не може кинути палити.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.


Джерело статті: “http://24tv.ua/chomu_diyetologi_rekomenduyut_yisti_nasinnya_sonyashnika_korisni_vlastivosti_n993368”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя