Стало відомо, чому зниклого голову Інтерполу затримали у Китаї

Стало відомо, чому зниклого голову Інтерполу затримали у Китаї Об этом сообщает ukr-zavtra.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тепер вже колишній президент Інтерполу Мен Хунвей знаходиться під слідством У Китаї за підозрою в хабарництві Про це йдеться у заяві Міністерства громадської безпеки Китаю, повідомляє видання Reuters. Зазначимо, що до цього у Китаї повідомили, що Хунвея затримали і підозрюють у порушенні закону, втім іншої інформації щодо причин затримання не надали.

Тепер вже колишній президент Інтерполу Мен Хунвей знаходиться під слідством У Китаї за підозрою в хабарництві

Про це йдеться у заяві Міністерства громадської безпеки Китаю, повідомляє видання Reuters.

Зазначимо, що до цього у Китаї повідомили, що Хунвея затримали і підозрюють у порушенні закону, втім іншої інформації щодо причин затримання не надали.

"Розслідування проти Мен Хунвея щодо дачі та прийняття хабара та порушення закону є дуже своєчасним, абсолютно правильним і досить мудрим", — наголосили у китайському міністерстві.

У п’ятницю дружина голови Інтерполу заявила, що той зник після того, як поїхав з Франції минулого місяця. Згодом Інтерпол отримав від Хунвея листа, де той повідомив про свою відставку. Тоді ж стало відомо, що його було затримано у Китаї.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Stalo_vidomo_chomu_zniklogo_golovu_nterpolu_zatrimali_u_Kitai_286311.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя