Між українськими військовими та бойовиками скоротилась відстань у районі Горлівки

Між українськими військовими та бойовиками скоротилась відстань у районі Горлівки Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відстань між українськими військовими та проросійськими бойовиками в районі окупованої Горлівки на Донеччині скоротилося на 1 кілометр. Просування вперед зафіксовано зі сходу.

Про це 31 жовтня на брифінгу розповів перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Минулого тижня ми побачили ознаки просування вперед у ще двох місцях. Наші безпілотні літальні апарати дальнього радіусу дії виявили біля Ставків і Горлівки нові системи траншей, які тягнутися далі на захід, скорочуючи відстань між позиціями сторін, яка в одному місці скоротилася майже на 1 кілометр", – розповів Хуг.

Ці останні просування подібні до тих, які відбувалися в Жолобку, Водяному та Південному раніше в цьому році. І зовсім нещодавно – в Золотому, – додав він.

За словами заступник голови місії ОБСЄ в Україні, минулого тижня СММ зафіксувала 26 одиниць великокаліберного озброєння у місцях, звідки сторони зобов’язалися відвести таку зброю.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Mizh_ukrainskimi_viiskovimi_ta_boiovikami_skorotilas_vidstan_u_raioni_Gorlivki_304131.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя