«Луцькводоканал» розробляє проект для знезараження стоків (ФОТО)


Підприємство «Луцькводоканал» працює над розробкою проектів щодо модернізації трьох каналізаційно-насосних станцій у Луцьку, що дозволить здійснювати знезараження стоків та частково усувати шкідливі викиди в повітря. Про це повідомляють на сайті міськради. Об этом сообщает 7dniv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для розробки проектів із бюджету Луцька виділено 200 тис грн під час чергового сесійного засідання міської ради, тому фахівці підприємства, не гаючи часу, приступили до оперативної роботи. До Луцька завітали представники проектної групи зі Львова для розробки плану дій і огляду об’єктів, на яких заплановані зміни.

«Плануємо розробку проектів для проведення робіт на трьох каналізаційно-насосних станціях Луцька – другій, четвертій і п’ятій, – повідомив головний інженер КП «Луцькводоканал» Сергій Строк. – Передбачається проведення ряду заходів, що забезпечать знезараження і попереднє очищення стічних вод з метою поліпшення їх якості і попередження викидів неприємних запахів у зонах дії КНС».

Модернізація дренажно-насосної станції на очисних спорудах покращуватиме якість стічних вод, усуватиме шкідливі речовини, які накопичуються в небезпечних концентраціях. Знешкодження і знезараження шкідливих речовин, які скидаються до очисних споруд, знищуватиме небезпечні бактерії та покращить ситуацію на КНС та на очисних спорудах міста Луцька.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/луцькводоканал-розробляє-проект-д/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя