Польща не допустила у свої води російське судно через курсантів з Криму

Російський вітрильник "Седов"

Російський вітрильник "Седов" не має права заходити до територіальних вод Польщі – таке рішення прийняв прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький. Об этом сообщает azov-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Причиною цього рішення польської влади стала присутність на борту "Седова" понад 70 курсантів так званого "Керченського державного морського технологічного університету", розташованого в анексованому Росією Криму. Про це повідомило Polskie Radio.

До слова, раніше Естонія так само заборонила вітрильнику заходити до своїх територіальних вод. "Сєдов" змушений був узяти курс на польське місто Гдиня. Та тепер не зможе зайти і туди. Що Естонія, що Польща не бажають дозволяти судну швартуватися у своїх портах, адже це було б порушенням політики невизнання незаконності приєднання Криму до Росії.

Що відомо про вітрильник "Седов"? Це судно збудували німці у 1921 році на верфі в Кілі. Після Другої світової війни воно перейшло у власність СРСР як частина військових репарацій Німеччини. Корабель 117 метрів завдовжки і 15 метрів завширшки і є найбільшим навчальним судном у світі. У свій ювілейний сотий круїз "Седов" відплив 6 квітня з порту Світлий під Калінінградом.


Джерело статті: “http://24tv.ua/polshha_ne_dopustila_u_svoyi_vodi_rosiyske_sudno_cherez_kursantiv_z_krimu_n1140340”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя