Помер дисидент, якого СРСР обміняв на лідера чилійських комуністів Луїса Корвалана

У Великій Британії помер відомий письменник Буковський
У Великій Британії помер відомий письменник Буковський


Буковський помер на 77-му році життя Об этом сообщает atn.in.ua со ссылкой на СМИ.У неділю, 27 жовтня, у Великобританії на 77 році життя помер радянський і російський правозахисник, дисидент і письменник Володимир Буковський.


Про це повідомляється на сайті письменника.


Він пішов з життя в місцевому госпіталі, причиною стала зупинка серця.


Як повідомили представники Буковського, в останні роки у нього було слабке здоров’я.


Про місце прощання і дату похорону буде повідомлено додатково.


Буковський в 60-70-ті роки минулого століття був відомим діячем дисидентського руху в СРСР і в 1972 році був засуджений за «антирадянську агітацію» до двох років в’язниці і п’яти років заслання.


У 1976 році в аеропорту Цюріха нейтральної Швейцарії влада СРСР обміняла письменника на лідера Комуністичної партії Чилі Луїса Корвалана, який перебував в ув’язненні в цій країні. З тих пір Буковський постійно проживав в Кембриджі.


Буковський — автор ряду книг, в тому числі «Листи російського мандрівника», «Московський процес», «Золотий ешелон». Відзначається, що в останні роки він тяжко хворів, але продовжував писати для ЗМІ і давати інтерв’ю.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pomer-disident-yakogo-srsr-obminyav-na-lidera-chiliyskih-komunistiv-lujisa-korvalana-635713.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя