Найбільша катастрофа за останні півстоліття: затоплено понад 80% острівної частини Венеції (фото, відео)

<span>На площі Святого Марка рівень води досяг майже 185 см, затоплені музеї, ресторани та бібліотека</span> — Найбільша катастрофа за останні півстоліття: затоплено понад 80% острівної частини Венеції (фото, відео)
На площі Святого Марка рівень води досяг майже 185 см, затоплені музеї, ресторани та бібліотека
Рівень води досягав 1,87 метра, коли в місті пролунала сигналізація про повінь Об этом сообщает ukraine-today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Венеція потерпає внаслідок найвищого припливу за понад 50 років. Рівень води досягав 1,87 метра, коли в місті пролунала сигналізація про повінь, повідомляє The Guardian.


«Зараз ми стикаємося з надзвичайно високим припливом. Всі мобілізовані, щоб впоратися з надзвичайними ситуаціями», – заявив у Twitter мер Венеції Луїджі Брюгнаро.


Лише один раз, відколи почалися записи 1923 року, вода піднімалася вище, досягнувши 1,94 метра 1966 року.Деякі туристи падали у воду зі спеціальних дерев’яних платформ, встановлених для пересування.


Під воду майже пішли відоме графіті Бенксі та бутик Celine.


Висока вода особливо впливає на площу Святого Марка, оскільки вона розташована в одній з найнижчих частин міста. Там рівень води досяг майже 185 см, затоплені музеї, ресторани та бібліотека.
Берегова охорона застосувала додаткові човни для використання у швидкій допомозі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/naybilsha-katastrofa-za-ostanni-pivstolittya-zatopleno-ponad-80-ostrivnoji-chastini-veneciji-foto-video-639873.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя